LISTA CANDIDAŢILOR ADMIŞI LA BUGET, SPECIALIZAREA JURNALISM. DATA: 30 IULIE 2012

LISTELE CUPRIND CANDIDAŢII ADMIŞI LA BUGET PE LISTELE INIŢIALE ŞI RECLASIFICĂRILE PE LOCURILE RĂMASE LIBERE ÎN URMA NECONFIRMĂRII PÂNĂ LA DATA DE 27 IULIE 2012. RECLASIFICARE S-A OPERAT ÎN FUNCŢIE DE MEDIE ŞI OPŢIUNEA DIN FIŞA DE ÎNSCRIERE, PRIVIND SPECIALIZAREA ŞI FORMA DE ÎNVĂŢĂMÂNT (CONFORM METODOLOGIEI DE ADMITERE)

 

Confirmarea locurilor se face prin aducerea diplomei de bacalaureat în perioada 30 iulie – 2 august

Nr. Crt.

Nr. Legitimație

Nume / init / prenume  

I. Opținea pentru programul de studii – ZI

NOTE

Opținea principală

Opțiunea secundară nr. 1

Opțiunea secundară nr. 2

1

673

IMBREA L.T. ANDRA ELENA 8.35

J

CRP

P

2

577

BRIŞCĂ A. ADINA MIHAELA 8.10

J

CRP

P

3

332

NEDELCU L. DARIA 8.05

J

CRP

P

4

106

NICOLAE C. DIANA BIANCA 8.05

J

CRP

P

5

754

ŢENA L. RALUCA GEORGIANA 8.00

J

CRP

P

6

291

GHIŞE C.I. LAVINIA IOANA 7.90

J

P

CRP

7

70

PREOTEASA GHE. IOANA CORINA 7.90

 J

 P

 CRP

8

513

VASILIU D. ALINA ELENA 7.90

J

P

CRP

9

367

ZĂBAVĂ N. MIHAELA 7.85

J

CRP

P

10

443

MĂRĂCINE M. DORINA ADELINA 7.80

J

CRP

P

11

122

MIRICĂ V. VALENTINA FLORINA 7.80

J

CRP

P

12

512

BONE F. ANA DIANA 7.75

J

P

CRP

13

64

PANDELESCU I. ALEXANDRA 7.75

 J

 P

 CRP

14

184

DOLANA I. ANDRA 7.70

J

P

CRP

15

67

SEVICI M. ANDREEA 7.70

 J

 P

 CRP

16

121

BĂTRÎNCA I. DANIELA MĂDĂLINA 7.65

J

CRP

P

17

327

IOJA D. DENISA LILIANA 7.55

J

CRP

P

18

402

NIŢĂ A. ADRIANA DENISA 7.55

J

P

CRP

19

709

BODEANU I. DANIELA IRINA 7.50

J

P

CRP

20

425

GOICEA I. GEORGETA STELUŢA 7.47

J

P

CRP

21

944

ELKHADER A.B. JAMILA 7.45

J

CRP

P

22

706

ION M. GABRIELA 7.45

J

P

CRP

23

556

PELINESCU V. SABINA CRISTINA 7.45

J

CRP

P

24

580

DRĂGUŞIN I. VALENTINA MARIANA 7.40

J

CRP

P

25

910

IONIŢĂ D.D. ANDREEA LARISA 7.40

J

P

CRP

26

603

ADAMESCU V. FLORENTINA ANDREEA 7.35

J

P

CRP

27

216

CHIRIC N. ALEXANDRA CEZARA 7.35

J

CRP

P

28

47

GRIGORE N. CĂTĂLINA 7.35

J

CRP

P

29

921

LENŢOIU A. MARIA MIHAELA 7.35

J

CRP

P

30

1065

PETRE A. LARISSA 7.35

J

CRP

P

31

213

MITOI P. MARIA GEORGIANA PAULA 7.30

J

P

CRP

32

474

NĂFTĂNĂILĂ GH. CORINA FLORINA 7.30

J

P

CRP

33

480

PÎRCĂLĂBESCU M. MĂDĂLINA MARIA 7.30

J

CRP

P

34

730

VIZAN C. ADRIAN SEBASTIAN 7.30

J

CRP

P

35

446

VOICA A. NICOLETA MIHAELA 7.30

J

CRP

P

36

863

BEJAN I. GABRIELA 7.25

J

CRP

P

37

385

STAICU Z. IRINA 7.25

J

CRP

P

38

71

BĂROIU G. CARMEN MIHAELA 7.20

J

P

CRP

39

958

CONSTANTIN V. GEORGIANA 7.20

J

 

 

40

623

ANDRONE I. NICOLETA DANIELA 7.15

J

CRP

P

41

628

BREBENE I.N. ANAMARIA GABRIELA 7.15

J

CRP

P

42

499

DĂNILĂ M.L. ANDREI SABIN 7.15

J

P

CRP

43

885

GHEŢU A. ALINA CRISTINA 7.15

J

P

CRP

44

486

ILIE V. IZABELA ALEXANDRA AMALIA 7.15

J

CRP

P

45

49

VÎJAN GHE. IONUŢ ALEXANDRU 7.15

J

P

CRP

46

89

BRICEAG S. CRESANTE ANDREEA 7.10

J

P

CRP

47

320

FIREZAR G. BIANCA TEODORA 7.10

J

P

CRP

48

473

MUŞEL S.D. BEATRICE 7.10

J

P

CRP

49

659

MUŞUROIU I. FLORINA CĂTĂLINA 7.10

J

CRP

P

50

438

PICEREA GH. OANA 7.10

J

P

CRP

51

27

PLATON S.D. MARIA 7.10

J

CRP

P

52

197

ANDREI I. CRISTINA MIHAELA 7.05

J

CRP

P

53

711

BODÂRLĂU F. MĂDĂLINA 7.05

J

P

CRP

54

187

PETEOACĂ A. MARINA ANDREEA 7.05

J

CRP

P

55

756

PETRE T. ANDREEA GABRIELA 7.05

J

CRP

 

56

290

PUHA V. ROXANA MIHAELA 7.05

J

CRP

P

57

482

ROŞU F. ANA MARIA CĂTĂLINA 7.05

J

CRP

P

58

265

ŞENDREA ŞT. ROXANA ŞTEFANA 7.05

J

P

CRP

59

359

FOLESCU G. MĂDĂLINA ANTONIA 7.00

J

P

CRP

60

203

PRUNEŞ M. VLAD COSMIN 7.00

J

P

CRP

61

133

BÎRNAURE E.S. MARIA ANDREEA 7.00

J

CRP

P

62

797

CROITORU D. ALEXANDRA 7.00

J

P

CRP

63

183

NEAGU C. M. ANDREEA 7.00

J

CRP

P

64

866

PUŞCAŞU I. DANIEL CĂTĂLIN 7.00

J

P

CRP

 

LISTA CANDIDAŢILOR ADMIŞI LA BUGET,

SPECIALIZAREA COMUNICARE ŞI RELAŢII PUBLICE

DATA: 30 IUNIE 2012

 

LISTELE CUPRIND CANDIDAŢII ADMIŞI LA BUGET PE LISTELE INIŢIALE ŞI RECLASIFICĂRILE PE LOCURILE RĂMASE LIBERE ÎN URMA NECONFIRMĂRII PÂNĂ LA DATA DE 27 IULIE 2012. RECLASIFICARE S-A OPERAT ÎN FUNCŢIE DE MEDIE ŞI OPŢIUNEA DIN FIŞA DE ÎNSCRIERE, PRIVIND SPECIALIZAREA ŞI FORMA DE ÎNVĂŢĂMÂNT (CONFORM METODOLOGIEI DE ADMITERE)

 

Confirmarea locurilor se face prin aducerea diplomei de bacalaureat în perioada 30 iulie – 2 august

 

Nr. Crt.

Nr. Legitimație

Nume / init / prenume  

I. Opținea pentru programul de studii – ZI

NOTE

Opținea principală

Opțiunea secundară nr. 1

Opțiunea secundară nr. 2

1

836

NAE E.M. ANDREEA MARIA 8.10

CRP

J

P

2

631

MUŞAT V.A. IOANA IULIA 7.75

CRP

J

P

3

946

OLARU V.C. FULVIA 7.75

CRP

P

J

4

476

PANĂ M. KARINA OANA 7.65

CRP

J

P

5

514

SOCOLIUC I. CORINA GABRIELA 7.65

CRP

J

P

6

607

CĂLIN I. GEORGIANA 7.60

CRP

J

P

7

23

MOCANU M. SIMONA 7.60

CRP

J

P

8

941

NEDELEA I. IULIANA MĂDĂLINA 7.60

CRP

P

J

9

1049

BRIA CT. ANDRA CRISTINA 7.45

CRP

P

J

10

591

MACOVEANU M. ŞT. MANUELA ROZA 7.45

CRP

P

J

11

487

TROFIL GHE. ANDREEA GABRIELA 7.30

CRP

P

J

12

189

ENACHE N. VALENTINA 7.25

CRP

P

J

13

728

IANCU G.L. CLAUDIA FLORINA 7.25

CRP

J

P

14

819

CIOACĂ I. ELIZA CRISTINA 7.20

CRP

J

P

15

95

COMARONI M. CRISTIAN MIHAI 7.15

CRP

J

P

16

990

HERBEI CT.L. DIANA GABRIELA 7.15

CRP

J

P

17

232

RETSCHER R. ALESSANDRA 7.15

CRP

J

P

18

284

ŞOPALTĂ G.V. THEODORA MARIA 7.07

CRP

J

P

19

10

BRATU CT. ELENA ANDRA 7.05

CRP

P

 

20

447

IANCU M. ALINA RAMONA 7.05

CRP

J

P

21

144

IONIŢĂ I. CLAUDIU 7.05

CRP

J

P

22

7

STOICA V. ŞT. ŞTEFANA SIMONA 7.05

CRP

J

P

23

605

BĂBUŞI G. GABRIELA GEORGIANA 7.05

P

CRP

J

24

619

CURCĂ S.C. FONTANA CRISTIANA 7.00

P

J

CRP

25

689

MIHAI V.E. LIVIU 7.00

P

J

CRP

26

177

BIŢA N. ADRIAN CONSTANTIN 6.95

J

CRP

P

27

432

CAŞOTĂ M. RADU 6.95

J

P

CRP

28

640

CEUGEA S. SORINA CRISTINA 6.95

J

CRP

P

29

586

COZMA M. CĂTĂLINA 6.95

J

P

CRP

30

80

DANCIU I. ELISABETA 6.95

CRP

J

P

31

905

LIPOVEANU  F.C. RALUCA FLORINELA 6.95

CRP

J

P

32

98

MORARU V. ANA MARIA 6.95

J

P

CRP

33

202

PAVEL C.L. CRENGUŢA MĂDĂLINA 6.95

P

CRP

J

34

382

STOICA N. ALEXA NARCISA 6.95

J

P

CRP

35

858

VOICA S.I. RADU IOAN 6.95

CRP

P

J

36

752

ALEXE CT. ADRIANA FLORENTINA 6.90

P

J

CRP

37

634

ANDREI C. ELENA 6.90

J

P

CRP

38

703

DRAGNE D.M. SILVANA COSTINA 6.90

P

J

CRP

39

937

RĂDULESCU T. CĂTĂLINA MARIA 6.90

J

P

CRP

40

1027

FRUNZĂ D. CONSTANTIN BOGDAN 6.90

J

P

CRP

41

827

NAZARE D. DIANA 6.90

J

P

CRP

42

733

TUDORII R. DORINA 6.90

P

J

CRP

43

469

MANDACHE R. DIANA 6.85

CRP

P

J

44

652

PANCU M.L. RALUCA 6.85

J

CRP

P

 

 

 

 

 

 

 

LISTA CANDIDAŢILOR ADMIŞI LA BUGET, SPECIALIZAREA PUBLICITATE

DATA: 30 IUNIE 2012

 

LISTELE CUPRIND CANDIDAŢII ADMIŞI LA BUGET PE LISTELE INIŢIALE ŞI RECLASIFICĂRILE PE LOCURILE RĂMASE LIBERE ÎN URMA NECONFIRMĂRII PÂNĂ LA DATA DE 27 IULIE 2012. RECLASIFICARE S-A OPERAT ÎN FUNCŢIE DE MEDIE ŞI OPŢIUNEA DIN FIŞA DE ÎNSCRIERE, PRIVIND SPECIALIZAREA ŞI FORMA DE ÎNVĂŢĂMÂNT (CONFORM METODOLOGIEI DE ADMITERE)

 

Confirmarea locurilor se face prin aducerea diplomei de bacalaureat în perioada 30 iulie – 2 august

 

Nr. Crt.

Nr. Legitimație

Nume / init / prenume  

I. Opținea pentru programul de studii – ZI

NOTE

Opținea principală

Opțiunea secundară nr. 1

Opțiunea secundară nr. 2

1

226

BEJINARIU V. ROXANA MARIA 8.00

P

J

CRP

2

651

APOSTU I. ANDREEA 7.85

P

J

CRP

3

179

IONIŢĂ F. ROXANA ANDREEA 7.85

P

CRP

J

4

58

PISICĂ O. ARINA MIHAELA 7.85

 P

 J

 CRP

5

275

CANĂ D.V. LAURA ELENA 7.75

P

J

CRP

6

140

NEDELCU C.G.  ALEXANDRA MARIA 7.75

P

CRP

J

7

123

ENACHE F. ALEXANDRA MARIA 7.70

P

J

CRP

8

76

ANTON C. MIHAELA 7.65

P

CRP

J

9

968

NISTOR V. MARIANA RALUCA 7.65

P

CRP

J

10

53

NICULESCU V. AUGUSTIN 7.55

 P

 CRP

 J

11

350

GOMOESCU D. FLORINA 7.50

P

CRP

J

12

137

BROŞTEANU C. KARLA MARIA 7.40

P

J

CRP

13

12

CIOCÎLTEU ŞT.M. ŞTEFANIA ANDA 7.40

P

CRP

J

14

149

HAUCĂ I. ALEXANDRA IOANA 7.40

P

J

CRP

15

1019

SERAFIM I. ANAMARIA ALEXANDRA 7.35

P

J

CRP

16

875

UNGUREANU D. MĂDĂLINA 7.35

P

CRP

J

17

46

DRĂGAN C. GEORGIANA ANDREEA 7.27

P

J

CRP

18

442

IGNAT I. CLAUDIA ELENA 7.27

P

CRP

J

19

654

BIRJARU RUDEANU C. MĂLINA CORNELIA 7.25

P

CRP

P

20

608

COJOCARIU D.D ANDREEA ELENA 7.25

P

CRP

J

21

297

TĂTĂRUCĂ MUNTEANU C. ANDRADA 7.25

P

CRP

J

22

791

PENA F.A. IRINA PAULA 7.20

P

CRP

 

23

1000

SOCEANU N.B. IOANA ANDRA 7.20

P

CRP

J

24

767

TUDOSE E. GELU OLIVIAN 7.20

P

J

CRP

25

517

TOMA T.G. RALUCA MIHAELA 7.15

P

CRP

J

26

762

MOISE L. ROXANA LAVINIA 7.10

P

J

CRP

27

139

STROIE C. ISABELLE GABRIELA 7.10

P

CRP

J

28

670

LEPĂDATU P. ANDREEA LILIANA 7.05

P

CRP

J

29

823

VLĂGEA Gh. ALINA DANIELA 7.05

P

CRP

J