URGENT! Anunțuri cazare cămin 2012

Întrucât Rectoratul Universității din București a semnalat nerespectarea regulamentului de ordine interioară al căminului in anul univesitar 2011-2012, studenții următori nu vor putea primi cazare în 2012-2013 în căminele noastre dacă nu își lămuresc situația până vineri, 28 septembrie 2012 (cu acte doveditoare de la administrator de cămin): Banu Georgian (anul I, nu a predat cheie, cartelă, cazare); Gîndac Andrei, Negrea Lucian și Păiuș Laurențiu (nu au respectat contract închiriere art. 8 alin. 5 și 8.

• ·          Următorii studenți cu dosar social sunt solicitați să aducă acte completare dosar până vineri, 28 septembrie 2012, orele 13.00:

1.    Baciu Loredana Florina (originalul pentru venit/salariul mamei)

2.    Jitariuc Alexandra (adeverință venit pt sora ei, Oana)

3.    Dumitru Alexandra Zoica (certif. căsătorie al mamei pentru schimbarea de nume de la Dumitru la Toma, acte in acest sens)

4.    Ciubotariu Mihaela (copie act identitate propriu, orginale acte, dacă nu sunt la dosar de bursă)

5.    Blănaru Cristina (dovadă că sora, Ana Maria Adina nu are venit, declarație notarială …)

6.    Mazilu Ozana Stana (Dovezi acte înrudire cu Udrescu Nina)

7.    Arvunescu Victor (copie act divorț părinți)

8.    Bujoreanu Maria (act doveditor pt tată, are sau nu tată, veniturile acestuia,…)

9.    Munteanu Cristina Raluca (declarație notarială că nu au venituri din salarii, pensii..etc)

10. Ștefan Tatiana Florina (declarație notarială că mama nu are venituri…salariu, pensie…)

11. Glăvan Jenica Floriana (taloane de pensie în original)

12. Moisa Robert Vasile (taloane de pensie în original)

13. Băcan Ana Maria (declarație notarială că nu au venituri…salariu, pensie…)

14. Nichifor Ancuța (declarație notarială sau adev. venit pt tată)

15. Gomoescu Florina (declarație notarială că mama nu are venituri…salariu, pensie…)

16. Onuțu Ana Maria Isabela (Acte/dovadă înrudire cu părinții cu nume diferit și original adev. salariu tată)

17. Mirică Valentina Florina (acte pensie urmaș de la tată…)

18. Mîrzac Monalisa Ionela (declarație notarială că nu are venituri…salariu, pensie…)

19. Soare Mihaela Monica (declarație notarială că mama nu are venituri…salariu, pensie…)

20. Cașotă Radu declarație notarială că mama și sora mai mare nu au venituri…salariu, pensie…)

21. Tătărucă Muntean Andrada (adev. de salariu a mamei e nesemnată din partea instituției)

Joi, 27 septembrie 2012, între orele 11.00 și 15.00 se pot aduce acte direct comisiei, sau la dna secretară Mihaela Petrescu, camera 601, până  vineri, 28 septembrie 2012, orele 13.00.