In atentia studentilor de la ID – IFR

Primul tutorat la master IFR va avea loc in data de 27-28 octombrie 2012. Va invitam sa consultati in continuare grupele anului I, ID:

UNIVERSITATEA DIN BUCURESTI
FACULTATEA DE JURNALISM SI STIINTELE COMUNICARII
ANUL I ( 2012-2013)  ID
PROGRAMUL DE STUDII: COMUNICARE SI RELATII PUBLICE
Nr. crt Nume si prenume
1 ANGHEL V. MARIUS OVIDIU
2 ANGHELINA A. EMANUELA
3 BĂLŢĂU G. GEORGE OCTAVIAN
4 BĂRBOIU CT. ANDREEA IOANA
5 BENGA C. ŞTEFAN DAN
6 BREBEANU I. NICULINA CRISTINA
7 CÂRSTEA M. ALEXANDRA ELENA
8 COSTIN D. ANASTASIA CRISTINA
9 DARABANĂ (RIZESCU) D. DELIA CARMEN
10 DĂNILĂ V. ANCA SIMONA
11 DICU D. CRISTINA ALEXANDRA
12 DIMA N. MĂDĂLINA ELENA
13 DIMA N. VALENTINA MIHAELA
14 DRAGOMIR F. ALINA
15 FLOREA T. ANDREI
16 GHITCUȚĂ G. T. IONUȚ FLORIN
17 GOGA F. Ș. ANA-MARIA-CRISTINA
18 LAZĂR I. ANDREI
19 LIBERIS R.S. MATEI CRISTIAN
20 MANEA C.G. ALINA
21 MĂRĂŞESCU D.D GABRIEL RĂZVAN
22 MECLA A. DANIELA RALUCA
23 MIHAI CT. ANA MARIA
24 MUNTEANU L. ALINA
25 MUNTEANU Z. DANIELA
26 NICULAE GH. ANA MARIA
27 PAVEL L.P ANDREI
28 POPA I. BIANCA
29 SMARANDACHE I. BOGDAN ALEXANDRU
30 STOIA A.M. DANIEL FLORIN
31 STUDINEANU P. IONUȚ VALENTIN
32 TĂNASE P. NICOLETA
33 TRANCĂ C. ALINA CONSTANȚA
34 TUDORACHE GH. ROXANA ŞTEFANIA
35                                            Voicu M. V Andrei

 

UNIVERSITATEA DIN BUCURESTI
FACULTATEA DE JURNALISM SI STIINTELE COMUNICARII
ANUL I ( 2012-2013)  ID
PROGRAMUL DE STUDII: JURNALISM
GRUPA 1
Nr crt Nume si prenume Lb straina
1 ADAM N. GABRIELA RENE Engleza
2 APOSTOL F. MIRELA PATRICIA Engleza
3 ARSENE L. LAURA VIOLETA Engleza
4 BĂBĂSCU M. ALEXANDRA CAMELIA Engleza
5 BERNASCHI V. LARISA MARIA Engleza
6 BONDOC GHE. ALEXANDRA Engleza
7 BURCEA M. MIHAELA COSMINA Engleza
8 CATINA M.L. ALEXANDRU CIPRIAN Engleza
9 CIOBANU P. DIANA GABRIELA Engleza
10 CIUBOTARU V. VLAD ANDREI Engleza
11 CIUREA N. A. EDWARD Engleza
12 COLŢEA I. FLORENTINA Engleza
13 CONSTANDEŞ M.M. VLAD ANDREI Engleza
14 CORNEANU M. CRISTIAN Engleza
15 CRISTEA I. NICOLETA GEORGIANA Engleza
16 CRISTEA N. MARIAN OCTAVIAN DRAGOŞ Engleza
17 CROITORU G. ALEXANDRU Engleza
18 DRAGU C. ALINA ELENA Engleza
19 DRAGU C. IUSTINA NICOLETTA Engleza
20 DUMITRU C. ANDREI BOGDAN Engleza
21 FRĂŢILĂ D. FLAVIUS BOGDAN Engleza
22 GAGIU F. ALBERTA Engleza
23 GÎRBACI M. GABRIELA MARILENA Engleza
24 GRAMA I. FLORIN Engleza
GRUPA 2
Nr crt Nume si prenume Lb straina
1 COJOCARU N. BOGDAN IONUŢ Franceza
2 CORLĂŢAN I. ALINA ELENA Franceza
3 DRĂGAN GH. MIRELA ELENA Franceza
4 GOGOAŞĂ P. VALENTINA ROXANA Engleza
5 IANCU M. ROBERT MĂDĂLIN Franceza
6 IORDACHI F. IULIA RAMONA Engleza
7 LOȘNIȚĂ I. ELENA MIRELA Engleza
8 MANDESCU D. KARINA ELENA Engleza
9 MĂGUREANU F. DIANA Engleza
10 MÎNDROC D. LILIANA ELENA Engleza
11 NEAGU M. GEORGE ALEXANDRU Engleza
12 NICULAE I. ROXANA Engleza
13 NISTOR N.I. DENISA GABRIELA Franceza
14 OŢELEA C. P. DELIA Engleza
15 PĂNOIU V. VLADIMIR GEORGE Engleza
16 RĂDULESCU F. R. ROXANA GABRIELA Engleza
17 STOCHICEANU C. OANA MARIA Franceza
18 TELIŞCA N. LAVINIA ANDREEA Engleza
19 TUDORACHE A.S. ANDREI MARIAN Engleza
20 VELICU GHE. ADRIANA MONICA Engleza
21 VICOL L. ANA Engleza
22 VIDEANU V. ANDREEA CERASELA Engleza
23 VORNICU I. IONELA RAMONA Engleza
24 ZENCENCO (DINCĂ ZENCENCO) M.C. ANDREEA MĂDĂLINA Engleza