Grupe an 2 ID

Va invitam sa consultati tabelul:

Universitatea din Bucureşti

Facultatea de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării

Anul II ( 2012-2013) – ID     Grupa 1

        

 

Nr.crt.

Nume si  prenume

1

ANDREI D.G. GIUSEPPE ION

2

ANGHEL M. EMILIA DANIELA

3

ANTON V.G. ANDA THEODORA

4

BÂRSAN V. DIANA VASILICA

5

BERBEC D. TUDOREL

6

BOARU N. SÎNZIANA PETRINA ( reînm.)

7

BUGA A. ANDREEA MARIA

8

CEAUȘU Z. CRISTINA

9

CIMILEAC  S. CRISTIANA VALENTINA

10

CIR  E.V. ALINA-GABRIELA

11

CREȚU L. CRISTINA DANIELA

12

CROITORU I. ALICE IOANA

13

DAN GH. CRISTIAN MIHAI

14

DASCĂLU E. ALINA-CLAUDIA

15

DIACONESCU M. DIANA MARIA

16

DINESCU I. DANIELA ( TONTSCH)

17

DINU R. ANDREEA – IULIA

18

DOGARU L.V. ANCA-MIHAELA

19

EGRI R.I. MENLINDA ANDREEA

20

FLORICA V. ANDREEA VALENTINA

21

GAVAZ S. ANDRADA GEORGIANA

22

HORGE A.P. CIPRIAN TUDOR

23

PINTEA –DOBRIN ANDREI (transfer de la zi)

 

 

 

Universitatea din Bucureşti

Facultatea de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării

Anul II ( 2012-2013) – ID     Grupa 2  

     

Nr.

crt

Nume si prenume

1

IACOB L. DELIA MAGDALENA

2

IORDACHE GH. ELEONORA CARMEN

3

IORDAN I. CRISTINA ANDREEA

4

IVAN I. CRISTINA ANA MARIA

5

LAZĂR V. ROBERT

6

MĂCIUCĂ  D.V. VICTOR CRISTIAN

7

MARINA V. OVIDIU ANDREI

8

MOLDOVAN N. ALEXANDRA ADA

9

MUȘAT M.D. DENISE MIHAELA

10

NEAGOE I. BIANCA ALINA

11

ONOFREI M. ANDREI

12

OPINCĂ N. ALINA NICOLETA

13

PALICIUC D. IUSTINA

14

PÎRVU C.I. CLAUDIA IOANA MARIA

15

PLEȘCĂU C. CĂTĂLIN MIHAI

16

PSARIUC I. IONELA CARMINA

17

RADU A. ALBERT

18

RĂDULESCU GH. LAURA-TEODORA

19

SAUCIUC M. CRINA DANIELA

20

PATERNIC E. LUCIAN ALEXANDRU (STOICA)

21

STEGĂRESCU A.I. ANDREEA DANA CĂTĂLINA

22

STOLERU C. VLAD

23

STROE T. MONICA SANDRA LUCIA

 

 

 

 

Universitatea din Bucureşti

Facultatea de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării

Anul II ( 2012-2013) – ID     Grupa 3        

 

Nr.

crt

Nume si prenume

1

CĂTESCU R. CĂTĂLINA GABRIELA

2

DAN V. LORENA DUMITRA

3

OACHEȘU A. ȘTEFANIA – IONELA

4

PETROSCHI C. ELENA SORINA

5

ȘINCA I.E. ANA- MARIA

6

ȘTEFAN I. ANA MARIA ANDREEA

7

TĂNASE S. OANA ALINA

8

TITOV M. TEODORA CLAUDIA

9

TOMESCU G.M CĂTĂLINA MIHAELA

10

TOMULEASĂ S. ANA – MARIA

11

TROFIN C. MEDEEA ELENA

12

TUDOR A. ALEXANDRU CRISTIAN

13

TUDOR D. ANA MARIA SIMONA

14

ȚIGANESCU E. VIOLETA

15

ȚIȚEI GH.V. CRISTINA ELENA

16

ȚURCAN G. OANA LUCIANA

17

VASILE N. ANCA NICOLETA

18

VELICU N. ELENA

19

VIDICAN T. RĂZVAN IOAN

20

VÎNTU M. IOANA

21

VODĂ N. MIHAELA CRISTINA

22

VOICU C. IULIAN DUMITRU

23

ZAMFIR N.L. RALUCA FLORENTINA